Jaro přichází a společně s ním i veletrhy o bydlení, stavbě domů a zahradách. Naše redakce se rozhodla navštívit tři z těchto veletrhů, takže můžete očekávat články o nových nápadech, technologiích, či trendech.

FOR PASIV

Veletrh zaměřený na nízkoenergetické, pasivní a nulové budovy, bude zastoupen prestižními firmami z oboru, podpořen širokou mediální kampaní, záštitami a odbornými partnery.

Zajímavá řešení snížení nákladů za energie nejen pro novostavby. Veletrh je určený jak pro odborníky, tak pro naprosté laiky, kteří se chtějí dozvědět něco víc k tomuto tématu. Na místě bude i poradenské centrum, kde se vám bude věnovat odborník navrhující pro vás dostupné a výhodné možnosti.

Termín: 7. – 9. 2. 2019
Místo: PVA EXPO PRAHA, Beranových 667, Praha 9 – Letňany

Cena: 100 kč/osoba -> 50% sleva v předobjednávce na webu.

FOR WOOD

Veletrh zaměřený na dřevěné stavby, konstrukce a materiály, bude zastoupen prestižními firmami z oboru, podpořen širokou mediální kampaní, záštitami a odbornými partnery.

Jak jsme se již psali tak dřevostavby jsou stále více populární, nejen proto se koná již 12. ročník FOR WOOD. Nové technologie, inovace, ale i oblíbená klasika na vás čeká v areálu PVA Letňany. Jak správně navrhnout funkční dřevěnou budovu, jak vybrat ten nejlepší materiál z dostupné škály na trhu a jaké technologie lze pro zhotovení dřevostaveb použít a nejen to se na této výstavě dozvíte.

Termín: 7. – 9. 2. 2019
Místo: PVA EXPO PRAHA, Beranových 667, Praha 9 – Letňany

Cena: 100 kč/osoba -> 50% sleva v předobjednávce na webu.

FOR HABITAT

FOR HABITAT je tradičním a vyhledávaným veletrhem oslovujícím nejširší veřejnost i odborníky na začátku stavební sezóny. Na jednom místě najdete mnoho českých renomovaných firem, přímých výrobců a výhradních dovozců. Představí se nové technologie a trendy ve stavebnictví. Odborné rady profesionálů v oblasti stavebnictví, výrobců nábytku, dekorací, saun včetně designerů zahrad a společných prostor.

Termín: 21. – 24. 3. 2019
Místo: PVA EXPO PRAHA, Beranových 667, Praha 9 – Letňany

Cena: 150 kč/osoba -> 30% sleva v předobjednávce na webu.

Za nás se jedná o zajímavé akce a v případě, že se je rozhodnete navštívit, tak se zcela jistě potkáme.