Stavebnicový systém Modul Leg je finančně nenáročný a dnes bychom vás chtěli s tímto typem seznámit. Stavebnicový systém byl navržen především za účelem dřevostaveb a díky cenové dostupnosti si jej může dovolit téměř každý. Systém Modul-Leg je navíc dělaný pro lidi, kteří si dům chtějí postavit svépomocí. Pokud se v oboru neorientujete, nemusíte být zklamaní. Můžete si nechat postavit dřevostavbu systémem Modul-Leg přes kvalifikovaný tým.

Stavebnicový systém Modul Leg je snadný

Zajímají vás hlavní výhody, proč zvolit stavebnicový systém modul leg určený převážně pro dřevostavby? Jde o přímého výrobce a dodavatele, takže nejednáte se třetí stranou, která této problematice nerozumí. Obchodní zástupci jsou kvalifikovaní odborníci, kteří se denně zdokonalují a se stavbou vám rádi pomůžou. Na stavbu rodinných domů tímto stavebnicovým systémem je možné využít výhodné financování.

Od společnosti navíc při výstavbě obdržíte zdarma koordinátora, který dohlédne a provede celkovou stavbu stavebnicového systému Modul-Leg. Koordinátor dohlíží mimo jiné také na to, aby byl dodržený plán procesu při výstavbě.

Počítejte pouze s hrubou stavbou

Stavebnicový systém Modul-Leg dodává pouze hrubou stavbu. Nemusíte se ovšem bát, společnost vám dodá kompletní seznam potřebného materiálu a řemeslníků k dokončení domu, včetně cenové kalkulace. Seznam můžete zaslat na porovnání několika stavebním firmám, kde vám sdělí přesnou finální částku, na kterou vás váš dům přijde.

Obchodní zástupci vám k rodinnému domu zajistí projektovou dokumentaci. Ptáte se na spolupracující společnosti? Jde o velmi úspěšné projekční kanceláře v České republice, které se dlouhodobě tomuto oboru věnují. Nevybrali jste si dům z nabídky? Žádný problém, bude vám vypracován projekt podle vašich představ.

Neběhejte po úřadech

Určitě uznáte za vhodné, že nemáte chuť běhat po úřadech a vyřizovat stavební povolení. O vše se postará vedení společnosti, které se za vás postaví a vše vyřídí. Vy nebudete muset nikde běhat po městě a zařizovat hromadnou dokumentaci v získání stavebního povolení.

3D model na nový rodinný dům

Máte originální nápad na váš nový rodinný dům? Nechte si vypracovat 3D model domu a zjistěte, jestli bude vypadat podle vašich představ i po zhotovení. Od firmy na stavebnicový systém Modul-Leg navíc získáte poradenství během výstavby.

Další zajímavé články: